Loģistika - palīdzība, līdzbraucēji - līdzbraucēju, kravu un šoferu meklēšana

  1. Izvēlnes taustiņš "Iesniegt sludinājumu "- svarīgākais še braucēju rīks: Šajā šoferu - pasažieru portālā cilvēki ir sadalīti divās lielās grupās: 1. Šoferos un 2. pasažieros ar vai bez kravām, vai tikai kravas. Tāpēc ir nepieciešams pareizi norādīt savu statusu. Ja norādīsiet, ka esat šoferis, tad pie maršruta sastādīšanas turpmāk tiks meklētas kravas un pasažieri, kuri arī vēlas braukt pa to pašu maršrutu, kuru veiksiet Jūs. Tāpat ir ar pasažieriem: Ja norādīsiet, ka esat pasažieris vai krava, tad tiks meklēti šoferi (Tātad reģistrējoties pievēršam uzmanību ķeksim "Esmu šoferis").  Reģistrācija

 

  2. Tālāk izvēlamies pilsētas vai valstis uz kurām vēlamies braukt, kā arī datumu un laiku, kad plānojam  izbraukt.  Otrs datums un laiks ir jāievada tikai tajā gadījumā, ja Jūs kā šoferis vai pasažieris vai krava varat izbraukt arī vēlāk. Tātad izbraukšana būs aktuāla kādā laika posmā (Šiem maršrutiem klāt būs redzama zvaigznīte *).    Tālāk atveras braucēju saraksts ar datumu un laiku, kurš ir pieejams reģistrētiem lietotājiem, kur, ja kāds ir atrasts, parādās "no"  "uz" , lietotāja niks un datums sarkanā krāsā. Uzklikšķinot uz datuma, varam saņemt braucēja koordinātes, kā arī informāciju par brauciena detaļām.

 

  3. Gadījumā, ja saraksts ir tukšs vai piedāvājums Jūs neapmierina, tad aizpildot un saglabājot turpmākās ailes, izveidojas Jūsu maršruts. To tad redzēs citi šeit reģistrētie lietotāji. Līdz ar to palielinās Jūsu izredzes atrast braucējus, un variet gaidīt zvanu vai ziņu no interesentiem. Pats savu maršrutu var apskatīties uzklikšķinot "Mani maršruti"(Redz tikai reģistrētie).   No turienes to var arī dzēst vajadzības gadījumā.

 

  4. Kopēju sarakstu ar citu lietotāju patreiz sastādītajiem maršrutiem visos virzienos var apskatīties, uzklikšķinot "Maršrutu saraksts", kuri tāpat kā pārējie automātiski dzēšas, paejot aktuālajam izbraukšanas laikam. Savējais un savu kolēģu maršruti tur neparādās, jo šoferis neredz šoferu un pasažieris neredz pasažieru maršrutus. Pieliekot vai noņemot savā profilā ķeksi "Esmu šoferis", pastāv iespēja no šofera pārtapt par pasažieri un otrādi.

 

  5. Otrs veids, kā var atrast braucējus:  Uzklikšķiniet uz "Lietotāji "  (Redz tikai reģistrētie).  Tur, ievadot meklēšanas logā Jums interesējošo vietu, tiek atlasīti portāla lietotāji, kuriem šī vieta ir ierakstīta profilā- biežāk braucamais maršruts. Ja atrasts kāds cilvēks Jums vajadzīgajā virzienā , varat viņam aizsūtīt vēstuli, lai apjautātos par kopīgu braucienu vai ko aizvest. Dažs regulārāks braucējs savā profilā papildus ir pat norādījis konkrētas dienas un laiku kad brauc. 

 

  6. Lai novērstu pārpratumus attiecībā uz satikšanos vietu, varam izmantot šo karti . Tur rīku rindā, kreisajā pusē , otrais no apakšas ir rīks- "Atzīmēt un nosūtīt draugam atrašanās vietu". Ar to var atlikt precīzas satikšanās koordinātes. Tad iegūto saiti var nokopēt un ievietot veidojamā maršruta piezīmēs vai pie sarakstes aizsūtīt pa e-pastu.

 
©2008-2019 autostopi.lv